1 ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
google-site-verification=qXLaLAEoO_Hh3DoXsRQ9O8buoJhqmGVEi493eLXQWfs هواپونوپونو ( پاکسازی ضمیر ناخودآگاه )

مشخصات اصلی


قیمت: 0 تومان

معرفی اجمالی محصولنقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


هواپونوپونو دعایی قدرتمند از هاوایی


هواپونوپونو روش پاکسازی بومیان هاوایی چیست؟ - ویرگولآیا تا کنون در باره هواپونوپونو و درمانگر هاوایی که یک تیمارستان را بدون اینکه بیماران را ببیند و یا لحظه ای در یک اتاق با آنها باشد، شفا داد؟ این شوخی نیست. آن درمانگر، دکتر ایهالیاکالا هیولن بود. او پرونده های بیماران را مرور می کرد و بعد آنها را با شفا دادن خودش، شفا می داد. شبیه یک معجزه است. اما این معجزه زمانی رخ می دهد که شما از این روش استفاده کنید.

چیزی که باید بدانید این است که چطور این کار می کند. چطور می توانید با شفای خودتان دیگران را شفا دهید؟ یا اصلا چطور خودتان را شفا دهید؟


پاکسازی به روش بومیان هاوایی : هواپونوپونو - قدرت افکار - قدرت ذهن


چگونه هواپونوپونو بر همه چیز در "بیرون" تاثیر می گذارد؟ راز این است که چیزی به نام "بیرون" وجود ندارد . همه چیز در درون شما و در ذهن شما اتفاق می افتد. هر چیزی که می بینید،می شنوید، هر کسی که با او ملاقات می کنید، در درون ذهن شما اتفاق می افتد. شما فقط فکر می کنید که در "بیرون" است و با این کار مسئولیت را از خودتان دور می کنید. در صورتیکه در حقیقت کاملا برعکس است: شما مسئول تمام چیزهایی که فکر می کنید و یا حتی هر چیزی که در دایره آگاهی شما قرار می گیرد هستید. اگر اخبار نگاه می کنید، هر چیزی که در خبرها می شنوید شما مسئول آن هستید. به نظر خیلی سخت می رسد. ولی همچنین شما می توانید آنرا پاکسازی کنید، و با بخشش، تغییرش دهید. جهان بیرون آینه درون ماست.


بیرون زتو نیست هر چه در عالم هست / درخود طلب هر آنچه خواهی، که تویی (مولانا)


روش پاکسازی هاوای ها


هواپونوپونو چیست-نتایج روش پاکسازی کوانتومی هواپونوپونو چیست - مجله بوکالا


این روش چهار قدم ساده دارد که ترتیب این قدم ها زیاد مهم نیست. توبه، بخشش، قدردانی و عشق ورزی تنها نیروهایی هستند که کار می کنند، اما این نیروها بسیار قدرتمند هستند. به شخص دیگری برای انجام آن نیاز ندارید. به هیچکس دیگری نیاز ندارید تا به شما گوش دهد. می توانید به کیهان بگویید تا ببخشد و عشق را جاری کند.


قدم اول : توبه - متاسفم


کتاب صوتی محدودیت صفر | هواپونوپونو - آموزش بازاریابی | برندینگ | برند لوکس


همانطور که در بالا اشاره کردیم شما در هواپونوپونو برای هر چیزی که در دایره آگاهی شما قرار می گیرد مسئول هستید،

حتی چیزهایی که به نظر می رسد در " بیرون" اتفاق می افتد. وقتی که این را درک کنید، خیلی طبیعی است که متاسف باشید. اگر درباره رخ دادن یک طوفان بشنوم، بسیار شرمنده می شوم که چیزی در درون من باعث رخ دادن این اتفاق شده است. بسیار متاسف می شوم وقتی درک می کنم که کسی را که من می شناسم استخوانش شکسته است، چیزی در درون من باعث آن اتفاق شده است.

چیزی را انتخاب کنید که هم اکنون می دانید شما باعث اتفاق افتادن آن برای خودتان شده اید. اضافه وزن؟ اعتیاد به نیکوتین، الکل و یا ماده مخدر دیگر؟ آیا مشکل خشم دارید؟ مشکل سلامتی دارید؟ از این موضوعات شروع کنید و به خودتان بگویید: متاسفم! و خب مطمئنا بسیار قدرتمندتر خواهد بود که اگر بعدش شفاف تر آن را بیان کنید: متوجه شدم که مسئول وجود این موضوع در زندگی ام هستم و احساس پشیمانی زیادی دارم که چیزی در ناخودآگاه من باعث این موضوع شده است.


قدم دوم : در خواست بخشش - لطفا مرا ببخش


🌈 مغناطیس درون 🌈 .


نگران نباشید که از چه کسی دارید در خواست می کنید. فقط این در خواست را بگویید! لطفا مرا ببخش!دائم این را تکرار کنید. چه معنی می دهد؟ به یاد داشته باشید که در مرحله یک پشیمان بودید و اکنون در خواست بخشش دارید.


قدم سوم: قدردانی - متشکرم


🌈 مغناطیس درون 🌈 .


بگویید: متشکرم - دوباره می گویم مهم نیست که از چه کسی تشکر می کنید. از بدنتان برای تمام چیزهایی که برای شما انجام داده است تشکر کنید. از خودتان تشکر کنید برای بهترین چیزی که می توانستید باشید هستید. از خدا تشکر کنید. از جهان تشکر کنید. فقط دائم تکرار کنید که: متشکرم.


قدم چهارم : عشق ورزی - دوستت دارم


خلاصه کتاب محدودیت صفر از جو وایتلی - مجله بوکالا


می تواند قدم اول هم باشد. بگویید "دوستت دارم" به بدنتان بگویید، به خدا بگویید. به هوایی که دارید نفس می کشید بگویید دوستت دارم. به خانه تان بگویید دوستت دارم که به شما پناه داده است. به مشکلاتتان بگویید دوستت دارم. دائم گفتن دوستت دارم را تکرار کنید. به معنی اش فکر کنید. احساسش کنید. هیچ چیزی قدرتمند تر از عشق ورزیدن نیست.برچسب ها: هواپونوپونو , درمانگر هاوایی , پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر